- Home >
- POLONIA USA >
- Informacje polonijne ze świata
"Wieczór ze Sztuką" i aukcja obrazow w Konsulacie w Nowym Jorku w tą niedzielę
10 czerwca, 2016
Aukcja obrazów z Childrens Smile Foundation, z której dochód będzie przekazany na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, odbędzie się 12 czerwca 2016 w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku, 3pm-8pm.
Ponad 30 obrazów wybitnych artystów:
- Anna Szoska - Kwiaty, olej
- Artur Skowron - Pejzaz, akryl, Bennett, dworek, olej
- Bogdan Kujawski - Las, akryl, Biala Suknia, akryl
- Ewa Zeller - Kwiaty, olej
- Irena Kieltyka - Noc na Manhattanie, akwarela
- Zbigniew Sokolowski - Lady B, olej oraz Magnolia, olej
- Janusz Skowron - Nanufary, olej
- Jolanta Kuszaj - Widok z okna, olej
- Maksymilian Starzec - Pejzaż jesienny, akwarela
- Roman Mucha - Zamość
- Ryszard Semko - Face, olej
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny tylko po wcześniejszej rejestracji
email: info@childrenssmilefoundation.org
lub telefonicznie: 718-894-6443
www.childrenssmilefoundation.org
KATALOG FIRM W INTERNECIE